Wkłady balistyczne

Zagwarantuj sobie bezpieczeństwo, wybierając niezawodne wyposażenie ochronne – wkłady balistyczne twarde i miękkie sprawią, że unikniesz wielu niebezpiecznych sytuacji oraz poważnych zagrożeń dla zdrowia i życia. Cywilne płyty kuloodporne stalowe i ceramiczne są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce uchronić się przed obrażeniami w wyniku postrzału ostrą amunicją. Niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdziesz, możesz mieć pewność, że nasze produkty oferują wytrzymałość zgodną z ich specyfikacją. Zapoznaj się z asortymentem!

Niezawodne płyty kuloodporne

W ofercie naszego sklepu znajdziesz przetestowane produkty stworzone we współpracy z najlepszymi inżynierami. Jako doświadczony producent doskonale wiemy, na co zwracać uwagę, aby zagwarantować Ci bezpieczeństwo i spokój. Płyty kuloodporne cywilne ceramiczne lub stalowe to doskonała ochrona przeciwko wielu rodzajom amunicji. Nasze wkłady balistyczne miękkie oraz twarde zostały wykonane ze starannie dobranych materiałów, a także z użyciem nowoczesnych technik, aby obniżyć masę, a jednocześnie zachować wysokie właściwości ochronne.

Zachęcamy do zapoznania się z parametrami akcesoriów dostępnych w prezentowanym asortymencie. Dzięki przetestowanym cywilnym płytom kuloodpornym stalowym i ceramicznym zwiększysz swoją ochronę przed nabojami i odłamkami. Wzmocnione krawędzie oraz przemyślana konstrukcja sprawiają, że kamizelki świetnie sprawdzają się w wielu sytuacjach. Przekonaj się, jak doskonałą inwestycją będzie zakup oferowanych przez nas wkładów balistycznych twardych i miękkich!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4